SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
264 863 €
(1 754 € / m²)
Satış
Atipik
2+
151 m²
RUA EMILIO MALLET, São Paulo

yatak odasıatypical
düz151 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Tatuapé, Sendo 3 Suites,Lavabo, Sala para 2 Ambientes,Varanda Gourmet,Cozinha ,Lavanderia,Lazer Completo , Sendo Piscina, Churrasqueira,Sa...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömine

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA EMILIO MALLET, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar