SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
262 828 €
(1 643 € / m²)
Satış
Atipik
2+
160 m²
Rua Pássaros e Flores, São Paulo

yatak odasıatypical
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no charmoso bairro Jardim das Acacias, este apartamento oferece uma combinação perfeita de conforto e conveniência. Com 2 quartos bem distr...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Pássaros e Flores, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar