SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
250 701 €
(1 385 € / m²)
Satış
Atipik
2+
181 m²
RUA CHAMANTA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz181 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o prazer de viver com conforto, espaço e exclusividade no coração do Parque da Mooca.
Este excepcional apartamento garden na Rua Chamantá é u...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA CHAMANTA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar