SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
247 413 €
(3 866 € / m²)
Satış
Atipik
2+
64 m²
Rua Pintassilgo, São Paulo

yatak odasıatypical
düz64 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento de 64m² com reforma impecável em condomínio novo. Excelente localização, em Moema Pássaros. Living integrado à cozinha, 1 suíte, lavabo e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Pintassilgo, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar