SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
214 472 €
(2 898 € / m²)
Satış
Atipik
2+
74 m²
RUA DA PAZ, São Paulo

yatak odasıatypical
düz74 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Metropolitan by Lindenberg. O perfil cosmopolita completo que todos desejam. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA DA PAZ, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar