SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
209 866 €
(2 761 € / m²)
Satış
Atipik
2+
76 m²
Rua Camburiú, São Paulo

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seja bem-vindo ao seu novo lar em São Paulo! Este sofisticado apartamento de 78 metros quadrados, localizado na acolhedora Vila Ipojuca, está presente...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Camburiú, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar