SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
207 617 €
(781 € / m²)
Satış
Atipik
2+
266 m²
Rua Marcus Pereira, São Paulo

yatak odasıatypical
düz266 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Com 266m² de pura imponência, este apartamento é para quem exige excelência em cada detalhe. Espaços amplos, elegância na distribuição e uma atmosfera...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Marcus Pereira, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar