SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
207 461 €
(1 027 € / m²)
Satış
Atipik
2+
202 m²
Rua São Gil, São Paulo

yatak odasıatypical
düz202 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Tatuapé com 220 m² de área útil. Com 4 dormitórios, suíte, sala ampla para 3 ambientes, 2 sacadas, lavabo, banheiro social com box, coz...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua São Gil, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar