SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
207 461 €
(2 694 € / m²)
Satış
Atipik
2+
77 m²
Rua Filipinas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

**** TOTALMENTE REFORMADO, DESDE HIDRAULICA E ELÉTRICA****

Excelente apartamento, andar alto, distribuído em 77m² de área útil, arejado e iluminado...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Filipinas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

André Grandi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar