SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
206 292 €
(2 371 € / m²)
Satış
Atipik
2+
87 m²
Rua Coronel Irineu de Castro, São Paulo

yatak odasıatypical
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Empreendimento Comercial Alto Padrão no Jd. Anália Franco para Venda ou Locação. Sala Comercial Duplex com 87,10 m 2 a.u com 02 banheiros e 02 vagas d...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Coronel Irineu de Castro, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar