SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
205 886 €
(3 431 € / m²)
Satış
Atipik
2+
60 m²
AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz60 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Viva o privilégio de morar em um Cyrela, sinônimo de excelência, sofisticação e conforto.
Este exclusivo apartamento em Indianópolis, São Paulo, ofere...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA RUBEM BERTA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar