SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
127 868 €
(1 504 € / m²)
Satış
Atipik
2+
85 m²
RUA ARAPA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seu novo lar na Vila Mascote conforto, amplitude e praticidade no mesmo endereço!

Descubra este apartamento impecável de 85m², pensado para oferecer...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA ARAPA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar