SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
68 436 €
(1 955 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
RUA IBITURUNA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

O Today Saúde é uma excelente opção para quem deseja comprar um apartamento com preço acessível e mobilidade. O empreendimento se destaca pelas planta...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA IBITURUNA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar