SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
67 464 €
(1 297 € / m²)
Satış
Atipik
1
52 m²
PRACA VERANOPOLIS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lindo Apartamento no Tatuapé com 44m². Apartamento com 2 Dormitórios, Sala, Cozinha, Banheiro, Área de Serviço , Quintal. Próximo a Padarias, Mercados...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

PRACA VERANOPOLIS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar