SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
65 733 €
(2 054 € / m²)
Satış
Atipik
1
32 m²
RUA MARTIM FRANCISCO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Simpático sala/quarto, totalmente reformado, com garagem, em andar alto, com excelente iluminação, pronto para morar, perto da Santa Casa, do Mackenzi...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA MARTIM FRANCISCO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar