SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
64 768 €
(1 136 € / m²)
Satış
Atipik
1
57 m²
RUA ARRAIAL DA ANTA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oportunidade de negócio vantajosa para comprar e morar e para fonte de Renda locação. Apartamento 57 Metros área construída 1 vaga garagem fixa cobert...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA ARRAIAL DA ANTA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar