SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
60 041 €
(1 201 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
RUA DAS LOBELIAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento com 50 m², 2 dormitórios, 1 banheiro, 1 vaga de garagem, sacada envidraçada, cozinha integrada, móveis planejados (em todo apto) Proximo: ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA DAS LOBELIAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar