SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
49 296 €
(1 408 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
RUA DAS GRUMIXAMAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente oportunidade para morar ou investir em uma das regiões mais práticas da zona sul. Apartamento novo, com 35m² bem distribuídos, 2 dormitórios...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA DAS GRUMIXAMAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Avenida Paulista Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar