SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
48 935 €
(1 323 € / m²)
Satış
Atipik
1
37 m²
RUA HERMETO LIMA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Oportunidade na Vila Alpina. Apartamento com 37,88 m² com 2 Dormitórios, Sala, Cozinha Integrada, Banheiro, Área de Serviço e 1 Vaga. Espaç...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA HERMETO LIMA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar