SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
48 020 €
(1 412 € / m²)
Satış
Atipik
1
34 m²
RUA TEOFILO DIAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente Oportunidade na Vila Alpina. Apartamento com 34,31 m² com 2 Dormitórios, Sala, Cozinha Integrada, Banheiro, Área de Serviço e Sem Vaga. Esp...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

RUA TEOFILO DIAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar