SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
375 942 €
(1 732 € / m²)
Satış
Atipik
1
217 m²
RUA CRISTIANIA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz217 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendo predinho para renda com 11 aps no valor de 2.200.000,00
1 Dormitório(s)
00 Vaga(s)
Área útil: 217,00 m²

Os Apartamentos já estão todos alugado...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA CRISTIANIA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar