SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
344 309 €
(2 589 € / m²)
Satış
Atipik
2+
133 m²
Rua Alvarenga, São Paulo

yatak odasıatypical
düz133 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra um elegante apartamento de 132 m² com arquitetura contemporânea e vista privilegiada assinado pela construtora Lavvi. Com hall privativo três...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua Alvarenga, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar