SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
274 752 €
(1 616 € / m²)
Satış
Atipik
2+
170 m²
RUA JACARACANGA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz170 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sobre o imóvel:
● Apartamento espaçoso com 170 m².
● Configuração Interna: 3 dormitórios amplos, sendo uma Suíte Master com closet, além de dois dormi...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA JACARACANGA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

TORRE FORTE IMÓVEIS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar