SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
240 336 €
(1 863 € / m²)
Satış
Atipik
2+
129 m²
RUA SALETE, São Paulo

yatak odasıatypical
düz129 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra o conforto e a sofisticação do Club Salete Residence, localizado em Santana, São Paulo.
Este amplo apartamento de 129m² conta com 4 dormitór...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

RUA SALETE, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar