SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
170 873 €
(2 278 € / m²)
Satış
Atipik
2+
75 m²
Avenida Aratãs, São Paulo

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento situado na Avenida Aratãs em Moema oferece uma combinação perfeita de privacidade luminosidade e ventilação natural graças ao seu and...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenida Aratãs, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar