SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
105 530 €
(2 029 € / m²)
Satış
Atipik
1
52 m²
Rua Cayowaá, São Paulo

yatak odasıatypical
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este elegante apartamento de 1 quarto está situado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo, a apenas alguns minutos de distância dos principais cent...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Cayowaá, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar