SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
82 708 €
(1 292 € / m²)
Satış
Atipik
2+
64 m²
Rua Doutor Laerte Setúbal, São Paulo

yatak odasıatypical
düz64 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

CONDOMÍNIO CLUB LIFE VITA, AP DE 64M² COM 3 DORM SENDO 1 SUÍTE, 1 SALA E 1 VAGA, À VENDA NO MORUMBI. Condomínio Club Life Vitta, apartamento de 64m², ...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Doutor Laerte Setúbal, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar