SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
80 729 €
(708 € / m²)
Satış
Atipik
2+
114 m²
Avenida General Olímpio da Silveira, São Paulo

yatak odasıatypical
düz114 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Edifício Washington, Santa Cecília - Apartamento de 114m² com 2 quartos e 2 banheiros Descubra seu novo lar no Edifício Washington, um encantador apar...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida General Olímpio da Silveira, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar