SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
66 443 €
(68 € / m²)
Satış
Atipik
1
979 m²
Rua Quitanduba, São Paulo

yatak odasıatypical
düz979 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

???? Galpão / Salão para Venda em Caxingui
???? Localização:
Bairro: Caxingui
Região: Zona Oeste
????️ Detalhes do Imóvel:
Área útil: 979,00 m²

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Quitanduba, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar