SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 596 861 €
(4 883 € / m²)
Satış
Atipik
2+
327 m²
Avenida Diógenes Ribeiro de Lima, São Paulo

yatak odasıatypical
düz327 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Em Construção- Entrega em Março de 2026.
 
R$ 9.229.000,00 o CASA ALTO DE PINHEIROS está sendo construído em um terreno de 5.816m², duas torres, 15 pa...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Diógenes Ribeiro de Lima, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar