Teklifler listesi
13
13
13
1 505 329 €
(6 272 € / m²)
Satış
Atipik
2+
240 m²
Alameda Lorena, São Paulo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
240 m²
banyolar
2+
Pronto para Morar.
O empreendimento RESERVA JARDINS foi construído em um terreno de 1.690m², torre única, 14 pavimentos, 02 elevadores, 01 apartamen...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
16günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Alameda Lorena, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.