SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
990 128 €
(6 973 € / m²)
Satış
Atipik
2+
142 m²
Rua Tabapuã, São Paulo

yatak odasıatypical
düz142 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Itacema 396 no Itaim Bibi, Apartamento de 142m² com 1 suíte, 1 vaga. Apartamento de 142m² com 1 suíte, 1 banheiro + lavabo, sala, cozinha, varanda, 1 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Tabapuã, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar