SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
715 299 €
(3 251 € / m²)
Satış
Atipik
2+
220 m²
Rua Tito, São Paulo

yatak odasıatypical
düz220 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronto para Morar.
 
O empreendimento TERRARO VILA ROMANA foi construído em um terreno de 3.520m², torre única, 03 apartamentos por andar, 17 paviment...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekliDoğal ışıkKaranlık iç mekanBitkilerModern tarzRustik tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Tito, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar