SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
648 683 €
(3 227 € / m²)
Satış
Atipik
2+
201 m²
Rua Jacques Felix, São Paulo

yatak odasıatypical
düz201 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento maravilhoso à venda na Vila Nova Conceição.
Recém reformado, com revestimentos novos nas áreas molhadas, janelas novas, ambientes grandes,...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Jacques Felix, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar