SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
546 679 €
(4 373 € / m²)
Satış
Atipik
2+
125 m²
Avenida Macuco, São Paulo

yatak odasıatypical
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Condominio Palais Blanc em Moema, Apartamento de 125m² com 3 dormitórios, 2 suítes, 2 vagas. Condominio Palais Blanc em Moema, Apartamento de 125m² co...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Macuco, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar