SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
358 151 €
(5 510 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
RUA MARCOS LOPES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vila Nova Luxury Home Design na Vila Nova Conceição, Apartamento de 65m² com 1 suíte, 1 vaga. Apartamento de 65m² com 1 dormitório, 1 banheiro (suíte)...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

RUA MARCOS LOPES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar