SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
305 723 €
(2 446 € / m²)
Satış
Atipik
2+
125 m²
RUA MARTINS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cidade Jockey no Butantã, Apartamento de 125m² com 3 suítes, 2 vagas. Apartamento de 125m² com 3 suítes, 4 banheirios, cozinha, ára de serviço, sala, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

RUA MARTINS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar