SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 343 €
(3 122 € / m²)
Satış
Atipik
2+
93 m²
RUA CRASSO, São Paulo

yatak odasıatypical
düz93 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Em Construção- Entrega em Março de 2028.
 
O SCENA VILA ROMANA está sendo construído em um terreno de 1.476m², torre única, 26 pavimentos, 03 elevador...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA CRASSO, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar