SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
293 975 €
(3 000 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
RUA TABAPUA, São Paulo

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este atraente apartamento com localização privilegiada no bairro nobre de Itaim Bibi, em São Paulo. Construído em 1975, este imóvel possu...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

RUA TABAPUA, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar