SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
281 952 €
(4 208 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
RUA KANSAS, São Paulo

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este apartamento de 1 suíte, localizado no Brooklin Paulista, região nobre de São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um investimento ou ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA KANSAS, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar