SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
242 067 €
(2 720 € / m²)
Satış
Atipik
2+
89 m²
Rua Catão, São Paulo

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Scene Vila Romana, Apartamento de 89m² com 2 suítes, 3 vagas. Apartamento de 89m² com 2 suítes, 2 banheiros + lavabol, sala, cozinha, área de serviço,...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Catão, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar