SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
237 521 €
(4 847 € / m²)
Satış
Atipik
1
49 m²
RUA DAS FLORES, São Paulo

yatak odasıatypical
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pininfarina Vila Olímpia, cheio de charme, sofisticado, com 49m2, ao lado da Av. Faria Lima e com 2 vagas.

Em ótima localização na Vila Olímpia, ao l...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

RUA DAS FLORES, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar