SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
240 336 €
(2 670 € / m²)
Satış
Atipik
2+
90 m²
ALAMEDA JAU, São Paulo

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento no Jardim Paulista 90m² e 2 suítes - Mobiliado Acabaram suas buscas por imóvel ! Este incrível apartamento está localizado na charmosa Ala...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

ALAMEDA JAU, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar