SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
235 135 €
(2 328 € / m²)
Satış
Atipik
1
101 m²
Rua Dona Elisa, São Paulo

yatak odasıatypical
düz101 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este moderno apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, localizado na Barra Funda, em São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um imóvel com...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Dona Elisa, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar