SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
238 181 €
(2 507 € / m²)
Satış
Atipik
2+
95 m²
Avenida Jurema, São Paulo

yatak odasıatypical
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentando este magnífico apartamento padrão de 3 suítes localizado no bairro de Indianópolis, em São Paulo. Com uma área total de 95m², este imóvel...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Jurema, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar