SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
141 866 €
(2 183 € / m²)
Satış
Atipik
2+
65 m²
Rua Herval, São Paulo

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronto para Morar.
 
O EDIFÍCIO PUERTA DEL SOL foi construído em um terreno de 2.183m², torre única, 04 elevadores, 26 pavimentos, 08 apartamentos por...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Herval, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar