SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
126 288 €
(2 937 € / m²)
Satış
Atipik
1
43 m²
Alameda Lorena, São Paulo

yatak odasıatypical
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

partamento Mobiliado à Venda no Jardim Paulista | Condomínio Mont Clair Flat Residencial Excelente oportunidade para morar ou investir em um dos ender...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Alameda Lorena, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar