SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
122 677 €
(2 992 € / m²)
Satış
Atipik
1
41 m²
Alameda Campinas, São Paulo

yatak odasıatypical
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento Mobiliado no Wyndham - Conforto e Exclusividade a 1 quadra da Av. Paulista

Se você busca um apartamento tipo flat no coração de São Paulo...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Alameda Campinas, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar