SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
112 295 €
(3 509 € / m²)
Satış
Atipik
1
32 m²
Rua Batataes, São Paulo

yatak odasıatypical
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Morar ou investir no Jardim Paulista com alta liquidez e localização estratégica.
Apartamento mobiliado e equipado pronto para uso imediato ou locação...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua Batataes, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar