SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
97 980 €
(2 333 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
Rua Coronel Diogo, São Paulo

yatak odasıatypical
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ótima oportunidade preço abaixo do mercado, imóvel bom para morar ou para investir, apartamento novo, com entrega das chaves em 2017. Contando com 42 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Coronel Diogo, São Paulo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar